post-img

Деякі корисні поради щодо того, як виглядають після двигуна вашого автомобіля

так що машина двигуна не на вулицю, це має бути правильно пригощаємо, або формальний роботами.
на першому місці, увага має бути надано до олії, щоб періодично періодично. якщо ви тримати олії, без будь-яких видимих проникає, і рівень, це сигнал, який ваш двигун має. механіка називати це просте: "munchies олії".
якщо колір нафти дуже темно, це краще, щоб всю змазку систему, а потім змінити нафту. це, звичайно, не двигун, але пам ' пам, що мотор нафта стає, тому тобі не доведеться змінювати це кожного тижня. є один простий спосіб перевірити. просто черга двигун, а потім відірвати зонд, чистий його і отримати до масла, а потім відірвати і подивися на (макс. мін. через нафту, якщо ти його не бачиш, олія треба змінити.
після того, як ви позначено, ви взяти. налаштувати розрив за (якщо потрібно), позначте кут. ви можете змінити свічки. я раджу вам перевірити свічки на кожні 10 км.
перевірте дроти, перевірте їх гнучкість, сухі або тріщини.
тепер, перевір паливо та повітряні фільтри. як якість в країнах снд залишає багато часу, на заміну фільтрів є більш часті, ніж у інструкції. повітряні фільтри не мають бігти. вони схильні не бути дорогим, але їх своєчасні заміна дозволить вам зберегти пальне та prolong життя вашого авто.